Kontakty

Hledáte právě nového účetního a nabídka společnosti DanKan v Brandýse nad Labem Vás zaujala? Další informace o našich službách můžete kdykoli zjistit na některém z následujících kontaktních údajů.

DanKan s.r.o.
Ing. Drahomíra Kučerová
IČ: 27382087

Adresa:
Pekařská 12/2
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

     Telefon:
                                                                                                    602 666 942                                                                                                      721 163 343

E-mail:
dankan@volny.cz

Web:
www.dan-kan.cz

Rádi Vám poskytneme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence a daňového poradenství, které budou Vašemu podnikání vyhovovat na míru. Zkuste se stavit přímo v naší kanceláři a domluvit se s námi na detailech naší vzájemné spolupráce!

Kde nás najdete v Brandýse nad Labem

V účetní kanceláři DanKan, kterou vede Ing. Drahomíra Kučerová, poskytujeme své služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence všem klientům ze širokého okolí Brandýsa nad Labem / Staré Boleslavi i z přilehlých částí Prahy a Středočeského kraje. Pokud o využití naší nabídky uvažujete a rádi byste se na detailech naší spolupráce domluvili osobně přímo v sídle naší společnosti, rádi se s Vámi kdykoli uvidíme v naší kanceláři v centru Brandýsa. Najdete nás v ulici Pekařská. Z náměstí z kopce dolů, po pravé straně restaurace DeParade. Vchod je za restaurací vpravo v uličce. Kancelář se nachází v 1. patře. Snadno se k nám ale dostanou i všichni, kdo mají raději veřejnou dopravu. Nedaleko nás najdete hned dvě autobusové zastávky, na kterých můžete vystoupit při cestě z Prahy nebo některé z přilehlých obcí. Na zastávce u náměstí zastavují autobusy č. 367, 375, 376 a 477; na zastávku U soudu Vás zavezou linky č. 346, 376 a 476. A aby možností opravy do našeho sídla nebylo málo, příjemnou procházku si k nám můžete udělat také z vlakové stanice Zápská nebo z vlakového nádraží. Ať už se k nám chystáte jakkoli, přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!