Čím se řídí naše účetnictví

V účetní kanceláři DanKan chceme pro všechny podnikatele i firmy z Brandýsa i dalších částí Středočeského kraje představovat spolehlivou oporu ve světě účetnictví i daní. I proto si dáváme pozor, aby byly všechny naše služby postavené na maximální důslednosti a pozornosti k detailům a aby čerpaly z detailních znalostí oboru i související legislativy.

I když už svou práci děláme celé roky, nepřestáváme ji brát jako výzvu a neustále se učíme novým věcem, abychom své služby pro své klienty ještě o něco zlepšili. Kvalitní služby v oblasti účetnictví, mezd a daňové evidence pro nás znamenají především individuální přístup, který podle nás podnikatelé i firmy potřebují ze všeho nejvíc. Chceme Vám ušetřit čas i starosti, a proto se snažíme, aby byla naše vzájemná spolupráce co nejhladší a nikdy Vám nedávala důvod ke stížnostem. Z titulu o komoře daňových poradců ČR jsme ze zákona pojištěni.

Naše práce je vysoce specializovaná a odborná a my ji děláme tak, abyste se o její složitější aspekty nemuseli zajímat, ale zároveň získali spolehlivé a odborné poradenství, když je budete potřebovat.