Zkušenosti s účetnictvím

Pokud právě hledáte nového účetního, doporučujeme Vám vybrat si někoho, kdo má ve svém oboru spoustu zkušeností a praxe. V účetní kanceláři DanKan se v oblasti účetnictví a daní pohybujeme pod současným názvem už od roku 2005, naše celková praxe ale sahá ještě o mnoho dál. Účetní kancelář DanKan vznikla s cílem pomoci podnikatelům s administrativními, mzdovými a daňovými záležitostmi a poskytnout jim spolehlivou oporu v nepřehledném světě čísel a částek.

Naši klienti nám mohou důvěřovat, že všechny své služby v oblasti účetnictví a daňové evidence provedeme v maximální kvalitě, a tak si nemusí dělat hlavu se složitou související problematikou a místo toho se naplno věnovat svému podnikání. I díky tomu s námi řada našich klientů zůstává dlouhodobě a naše služby si pochvaluje. Stejně jako na začátku našeho fungování nepřestáváme ani dnes poskytovat zákazníkům služby, které jsou pečlivě šité na míru jejich potřebám. Ať už si od nás objednáte kteroukoli z nich, dáme si záležet na tom, aby stavěla na podrobných znalostech současné legislativy a na maximální pečlivosti. Věříme, že Vám naše služby budou vyhovovat stejně jako stovkám našich zákazníků před Vámi!

Ing. Drahomíra Kučerová, která účetní kancelář DanKan v Brandýse nad Labem vede, je účetní a daňovou poradkyní s dlouholetými zkušenostmi a členkou Komory daňových poradců ČR s evidenčním číslem 0306 již od roku 1993.